soutěž

Soutěž 2014 - 2. ročník

Vítězné žákovské videopokusy

Z 18 nejkvalitnějších videozáznamů finálového kola byly uděleny v žákovské hlasovací soutěži vítězné ceny Matěji Tomíkovi, Filipu Bednářovi, Anně Polákové a Tereze Humpolíčkové.
Spotlight Image
Matěj Tomík - Nehořící papír
Spotlight Image
Filip Bednář - Nestlačitelnost vzduchu
Spotlight Image
Anna Poláková - Svíčka na Měsíci
Spotlight Image
Tereza Humpolíčková - Lávová lampai

Výsledky žákovské soutěže zde

Fotodokumentace průběhu finálového kola soutěže

  • DSC_0115
  • DSC_0121
  • DSC_0122
  • DSC_0124
  • DSC_0126
  • DSC_0138
  • DSC_0144
  • DSC_0146
  • DSC_0149
  • DSC_0150
  • DSC_0152
  • DSC_0154
  • DSC_0160
  • DSC_0162
  • DSC_0164
  • DSC_0167
  • DSC_0170
  • DSC_0171
  • DSC_0172
  • DSC_0173

Z 91 žákovských pokusů bylo učiteli IVT vybráno 18 nejkvalitnějších videozáznamů do finálního kola.

Hlasovací soutěž žáků - hlasujte zde

 18 videopokusů finálového kola

Spotlight Image
1-Skleněná sopka-K. Kanioková
Spotlight Image
2-Plazmový generátor-T. Pitřik
Spotlight Image
3-Faraonovi hadi-M. Severin
Spotlight Image
4-Nestlačitelnost vzduchu-F. Bednář  
Spotlight Image
5-Běhající rozinky-E. Folvarčná  
Spotlight Image
6-Oheň, který nespálí-V. Kaňok
Spotlight Image
7-Kde všude je vzduch-A. Barcziova
Spotlight Image
8-Poslušná plechovka-M. Klepáčová
Spotlight Image
9-Co se stane se vzduchem, když se zahřívá-V. Pitřík
Spotlight Image
10-Lávová lampa-T. Humpolíčková
Spotlight Image
11-Odbarvení kečupu-B. Puzoňová
Spotlight Image
12-Ochočená plechovka-D. Šírová
Spotlight Image
13-Vodní raketa-D. Marynčáková
Spotlight Image
14-Nenamočený ubrousek-P. Michaláková
Spotlight Image
15-Svíčka na Měsíci-A. Poláková
Spotlight Image
16-Láhev a mince-V. Polednik
Spotlight Image
17-Láva-K. Rypková
Spotlight Image
18-Nehořící papír-M. Tomík

 

Informační leták : 

 

 

 

Soutěž 2013 - 1. ročník


 Vítězné žákovské videopokusy

 Z 18 nejkvalitnějších videozáznamů finálového kola byla udělena v žákovské hlasovací soutěži vítězná cena Adéle Moravcové z 2. B. Hodnotící komise pak vyhodnotila 3 vítězné práce Miriam Blablové z 2. B, Elišky Peškové a Barbory Slivkové z 2. C.

Spotlight Image
Adéla Moravcová - Jak oddělují v Japopnsku žloutek od bílku
Spotlight Image
Miriam Blablová - Octová raketa
Spotlight Image
Eliška Pešková - Archimédův zákon
Spotlight Image
Barbora Slivková - Hoření vzduchu

Výsledky žákovské soutěže zde

 Fotodokumentace průběhu finálového kola soutěže

  • DSC_0104
  • DSC_0113
  • DSC_0121
  • DSC_0123
  • DSC_0126
  • DSC_0128
  • DSC_0136
  • DSC_0144
  • DSC_0148
  • DSC_0157
  • DSC_0161
  • DSC_0171
  • DSC_0174
  • DSC_0175
  • DSC_0178
  • DSC_0179
  • DSC_0180
  • DSC_0181
  • DSC_0182
  • DSC_0183
  • DSC_0184
  • DSC_0185
  • DSC_0186
  • DSC_0187

 Z 90 žákovských pokusů bylo učiteli IVT vybráno 18 nejkvalitnějších videozáznamů do finálního kola.

Hlasovací soutěž žáků - hlasujte zde

 

 18 videopokusů finálového kola

Spotlight Image
Juroška- Saponátový pohon
Spotlight Image
Končický-Tlak vzduchu
Spotlight Image
Lukeš-Hoření vzduchu
Spotlight Image
Krulikovská-Var vody
Spotlight Image
Brantalová-Hustota kapalin
Spotlight Image
Javorská-Parní stroj
Spotlight Image
Návratová-Co umí voda a vzduch?
Spotlight Image
Moravcová-Jak oddělit žloutek od bílku
Spotlight Image
Kolatková-Smažená zmrzlina
Spotlight Image
Blablová-Octová raketa
Spotlight Image
Chovančáková-Podtlak
Spotlight Image
Linart-Mince
Spotlight Image
Němec-Hustota látek
Spotlight Image
Pánková-Létající svorka
Spotlight Image
Kasztura-Pokusy s vejci
Spotlight Image
Pešková-Archimédův zákon
Spotlight Image
Slivková-Hoření vzduchu
Spotlight Image
Vondrášková-Archimédův zákon

 

 

 

Informační leták :